Plzeň 3

Úřad městského obvodu Plzeň 3

Městský obvod Plzeň 3 sál kompletně rekonstruoval a krátce poté byla realizována inovace na poli zastupitelské techniky a s tím spojené audio-video techniky.
V sále byla instalována nejnovější verze Built-In 5, která je zabudována do šikmého MDF panelu, viz galerie níže.
U nejnovější zabudované verze HER Systému bylo především dbáno na moderní design jednotky, ale i na kvalitní elektroniku a audio techniku. Nově je v systému integrován modul pro tzv. konferenční jednání. To znamená, že není-li puštěna aplikace HER, jednotka se automaticky ze zastupitelského módu přepne na konferenční. Na jednotce se zaktivuje tlačítko označené ikonou mikrofonu a řečník si může sám mikrofon zapnout, přednést svůj příspěvek a mikrofon zase vypnout. Tuto funkcionalitu lze výborně využít např. při valných hromadách, tiskových konferencích nebo odborných přednáškách.
Prostory a akt jednání zastupitelstva je snímám třemi Full-HD PTZ kamerami SONY. Kamery jsou řízeny naším inteligentním systémem HER CPS. Ovládání je plně automatizováno bez zásahu obsluhy, vše je řízeno pokyny z aplikace HER. Snímám je vždy aktuálně hovořící zastupitel a při spuštění hlasování se zobrazí informační obraz o probíhajícím hlasování; to vše bez nutnosti režiséra a kameramana. Vše je zároveň živě vysíláno ve špičkové Full-HD kvalitě na internet. Ve vysílání jsou zárověň automaticky generovány titulky do obrazu obsahující jmnéno řečníka a aktuálně projednávaný bod.
Veškerá námi instalovaná technika je napojena na profesionální audio-video techniku a multimediální řídící systém.

Sál je nyní osazen 52 hlasovacími jednotkami.
Datum realizace: srpen 2016

Instalované technologie:

  • HER
  • Built-In v5 - zabudované
  • HER SIE
  • HER CPS
  • HD-SDI kamery
  • Všechna práva vyhrazena - BitEST - Zdeněk Němec